Primavera Balatonman Füred Triatlonfesztivál


Összesen: 261 versenyző.
Rsz Név Klub Úszás Depó 1 Kerékpár Depó 2 Futás Cél idő Nem. hely. Kat. hely.
618 KOVACS SZABOLCS 17:16 5:32 1:03:02 1:51 30:58 1:58:37 47 12
770 HORVÁTH NORBERT 19:09 3:44 1:00:08 1:26 34:16 1:58:41 48 11
738 TÓTHPÁL ATTILA 575 Team Korlátolt Felelősségű Társaság 21:02 4:16 58:05 1:16 34:25 1:59:02 49 12
604 KISS EURIDIKÉ Nagyatádi Triatlon és Szabadidő Sportegyesület 16:22 3:23 1:06:34 1:25 31:29 1:59:10 5 1
672 NORBERT ORGOVÁN 23:26 5:25 58:45 1:37 30:15 1:59:26 50 12
650 MÁRKUS ÁGNES 15:10 4:13 1:03:56 1:19 35:06 1:59:41 6 2
561 FRÖHLICH ZOLTÁN 18:05 5:06 1:02:40 2:13 32:01 2:00:04 51 13
554 FAZAKAS KRISZTINA 20:25 3:46 1:02:13 1:26 32:18 2:00:06 7 3
777 MESZAROS ADAM 19:14 4:27 1:05:01 0:59 30:55 2:00:35 52 13
719 SZEMÁK BALÁZS 575 Team Korlátolt Felelősségű Társaság 21:24 5:34 56:25 2:19 34:57 2:00:38 53 2
789 WIRTH ESZTER 15:12 3:59 1:06:03 2:15 33:16 2:00:44 8 1
784 ZSÁMBOK LILI 15:35 3:16 1:05:07 1:30 36:00 2:01:26 9 2
592 JEAN GREGOIRE 18:56 4:28 1:04:05 1:18 32:53 2:01:37 54 14
537 DÉKÁNY PÉTER Spuri Futó és Triatlon Sportklub 20:21 5:26 1:02:49 1:30 31:35 2:01:39 55 13
681 PÉCELI BALÁZS 20:14 5:58 59:04 2:21 34:07 2:01:42 56 15
718 SZÉLL CSABA 18:50 5:05 1:03:32 1:59 32:20 2:01:44 57 16
626 KRÜGER MATTHIAS Egyéb / Other 21:06 5:42 1:00:58 1:26 32:37 2:01:48 58 4
520 BODROGI ÁDÁM Tuttobici-Bottecchia Sportegyesület 16:48 3:45 1:03:08 2:54 35:46 2:02:18 59 14
563 GÁBOR HEGYI Egyéb / Other 18:58 4:39 1:04:24 1:53 32:29 2:02:20 60 17
536 DÁNIEL EGRESSY 19:53 4:23 1:01:30 1:42 34:58 2:02:24 61 18
553 FARKAS ZSOLTNÉ NAGY MARIANN 18:00 4:32 1:02:31 2:21 35:02 2:02:25 10 3
506 ARMENTA GASTON MARIA FERNANDA Kis Tri Balatonman Team Sportegyesület 12:27 3:54 1:11:41 2:00 32:26 2:02:26 11 4
607 KOCH RÓBERT 16:50 3:45 1:01:21 1:39 39:03 2:02:36 62 5
727 SZILASY TIBOR Kistarcsai Vízisport és Rekreációs Club 18:28 4:39 1:05:19 1:35 32:59 2:02:58 63 6
772 HUGYECZ DÁVID 23:54 5:12 1:00:22 1:19 32:22 2:03:07 64 19

Összesen: 261 versenyző.